اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

آواتک شتابدهی به استارتاپ های ایرانی

 سیامک  ۲۹ مرداد ۱۳۹۴  752  بازدید

آواتک شتابدهی به استارتاپ های ایرانی

اگر شما در زمره آدمهایی هستید که می خواهید استارتاپ بزنید و یا رویای یک استارتاپ را در سر می پرورانید حتمن با سیستم و روند کاری شتاب دهنده ها ( accelerator ) آشنایی دارید. آواتک یک برنامه ۶ ماهه شتاب دهی به کسب و کارهای ایرانی است که به کارآفرینان برای رسیدن به هدفشان کمک می کند.

روند کاری آواتک ( به مدیریت محسن ملایری ) به این صورت است که بعد از باز شدن ثبت نام در سایت تمام کسانی که علاقه به کارآفرینی دارند ( چه در مرحله ایده باشد و چه در مراحل بالاتر ) می توانند به سایت آواتک مراجعه نمایند و فرم های مربوطه را پر کنند.

از بین تیم های ثبت نام کرده ۴۰ تیم که پتانسیل بالاتری دارند انتخاب شده و در یک جلسه حضوری باید روند کاری خود را که شامل ایده و روش های درآمدزایی و … ارائه دهند که از بین این تیم ها ۲۰ تیم انتخاب شده و وارد مرحله پیش شتابدهی میشوند.

مرحله پیش شتابدهی یک دوره ۲ ماهه می باشد که تیم ها می توانند از کلاس ها و امکانات و مکان ( در حال حاضر دانشکده نفت دانشگاه تهران ) به صورت رایگان استفاده کنند که بعد از ۲ ماه به ارائه کارهایی که کردند می پردازند و از ۲۰ تیم حاضر ۱۰ تیم وارد مرحله شتابدهی می شود.

مرحله شتابدهی یک دوره ۴ ماهه می باشد که آواتک در این مرحله با پرداخت ۲۵ میلیون تومان در ازای دریافت ۱۵ درصد از سهام شرکت و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی به رشد استارتاپ ها کمک می کند که بعد از ۴ ماه تیم های حاضر در برابر تعدادی سرمایه گذار به ارائه کار خود می پردازند و سرمایه گذاران در صورت تمایل بر روی استارت آپ های موجود سرمایه گذاری می کنند.

لوگوی آواتک
نام:    آواتک
آدرس سایت:   avatech.ir
رتبه سایت:     alexa

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.