اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

شروع یک کسب و کار آنلاین ( قسمت آخر )

 سیامک  ۱۲ بهمن ۱۳۹۴  695  بازدید

در ادامه مبحث مقاله شروع یک کسب و کار آنلاین به ۱۰ مورد پایانی از ۳۰ مورد ایده کسب و کاری می پردازیم که قرار بود به آن بپردازیم. برای مطالعه ۱۰ مورد اول، قسمت دوم شروع یک کسب و کار آنلاین و ۱۰ مورد دوم، قسمت سوم شروع یک کسب و کار آنلاین را مطالعه نمایید.

 

۲۱ – تحقیقات بازار آنلاین

تحقیقات بازار آنلاین

یکی از بهترین کسب و کار های اینترنتی ارائه خدمات تحقیقات بازار آنلاین می باشد. در این کسب و کار شما باید روند ها و قسمت های سود ده را با توجه به تقاضای مشتریانتان بیابید و به آنها در پیشبرد کسب و کارشان کمک کنید. شما همچنین باید به شناسایی روند هایی که اشباع شده اند نیز بپردازید تا مشتریانتان را از ضرر مالی نجات دهید. در هر صورت اگر شما در کارهای تحقیقاتی اینترنتی استعداد دارید، این کسب و کار آنلاین را نیز می توانید بخوبی انجام دهید و به کارآفرینان و مدیران کسب و کار ها کمک کنید.

 

۲۲ – وبسایت کاریابی

وبسایت کاریابی

با توجه به اینکه همواره یک بخشی از جامعه در جستجوی کار می باشند پس راه اندازی یک وبسایت کاریابی ایده ایی بسیار عالی می باشد. مسئولیت اصلی شما جذب بیکاران و از سوی دیگر جذب کارفرمایان به سمت وبسایتتان می باشد و باید با فراهم آوردن بستری مناسب این دو گروه را در کنار هم قرار دهید تا کارفرمایان بتوانند افراد واجد شرایط را به آسانی انتخاب کنند.

 

۲۳ – مشاوره

مشاوره

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید و اطلاعاتتان در آن زمینه کامل می باشد می توانید یک کسب وکار مشاوره آنلاین راه اندازی کنید. مسئولیت اصلی شما در این کسب و کار این است که همواره دانش و اطلاعات خود را به روز کرده و از جدید ترین تحولات و پیشرفت ها و یا اتفاقات در آن زمینه و یا صنعت با خبر باشید تا بتوانید به مشتریانتان اطلاعاتی صحیح و به روز ارائه کنید.

 

۲۴ – خدمات نوشتن رزومه

خدمات نوشتن رزومه

بسیاری از افراد با فرمت صحیح نوشتن رزومه آشنایی ندارند مخصوصا زمانی که می خواهند رزومه خود را به کشوری دیگر بفرستند که فرمتهای نامه های اداری در هر کشور متفاوت بوده و این امر باعث نگرانی بسیاری از افراد می شود. راه اندازی یک کسب و کار ارائه خدمات نوشتن رزومه یک ایده بسیار عالی می باشد که نیاز به هیچگونه سرمایه نداشته و شما فقط باید با کمی تحقیق در اینترنت با فرمتهای نوشتن رزومه آشنایی پیدا کنید.

 

۲۵ – خدمات بازاریابی اینترنتی

 خدمات بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی و یا به عبارتی دیگر کمک به صاحبان دیگر کسب و کارهای اینترنتی در جذب مشتری و هدایت ترافیک به سمت وبسایتشان یک ایده بسیار عالی می باشد که بازده مالی بسیار بالایی دارد. بعنوان نمونه خدماتی که می توانید ارائه دهید شامل تبلیغات کلیکی، بازاریابی محتوایی، نوشتن مقاله در وبلاگها و سایر وبسایتهای خبری، شبکه های اجتماعی، خدمات لینک سازی و غیره می باشد.

 

۲۶ – طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

در حال حاضر طراحان گرافیک بسیاری در اینترنت حضور دارند پس اگر قصد دارید وارد این کسب و کار شوید باید یک تارگت خاصی را مدنظر قرار داده و تمام تمرکزتان را روی آن قرار دهید. بعنوان مثال اگر در طراحی فشن استعداد دارید و مهارتهای طراحی گرافیک شما خوب است، می توانید یک شرکت طراحی آنلاین راه اندازی کرده که مختصا بر روی طراحی گرافیک برای طراحان مد و فشن تمرکز دارد. با توجه به استعداد و توانایی هایتان باید تارگت خاصی را انتخاب کنید مثلا طراحی اینفوگرافیک، طراحی جلد کتاب، طراحی مبلمان و دکوراسیون و غیره و سپس با تمرکز بر روی آن تارگت و با کمک کمی تبلیغات مشتریان را به سمت خود جذب کنید.

 

۲۷ – طراحی و انتشار اپلیکیشن موبایل

طراحی و انتشار اپلیکیشن موبایل

در حال حاضر اپلیکیشن های موبایلی شدیدا رایج شده و افراد بیشر وقت خود را صرف کار کردن با اپ های موبایل می کنند و در مقایسه با چند سال قبل افراد کمتر از لپ تاپ و یا کامپیوترشان استفاده میکنند و تمام کارهای روزمره شان را درون موبایل و به کمک اپلیکیشن های موبایلی انجام می دهند. ساخت اپلیکیشن های موبایل در حال حاضر یکی از بهترین و پرسود ترین کسب و کارهای موجود بوده و بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا با این کسب و کار سود های هنگفتی کسب کرده اند. البته آشنایی با زبان های برنامه نویسی ساخت اپلیکشن های موبایل لازمه شروع این کسب و کار بوده که کار آسانی نیست و باید برای کسب این دانش زمان و تلاش زیادی را صرف کنید.

 

۲۸ – خدمات ترجمه

خدمات ترجمه

اگر با زبان های خارجه آشنایی دارید می توانید یک کسب و کار اینترنتی ارائه خدمات ترجمه راه اندازی کنید که نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه نداشته و از بازده مالی خوبی هم برخوردار است. بعنوان مثال در کشورهایی که زبان انگلیسی رایج نبوده و افراد کمی به آن مسلط می باشند یک فرصت ایده آل برای راه اندازی این کسب و کار است و همواره برای خدمات ترجمه تقاضا وجود دارد. شما همچنین می توانید علاوه بر خدمات ترجمه خدماتی دیگر از جمله آموزش آنلاین زبان انگلیسی را نیز درون وبسایتتان راه اندازی کنید و افرادی را که قصد یادگیری زبان دارند را نیز به سمت خود جذب کنید.

 

۲۹ – مربی ورزشی آنلاین

مربی ورزشی آنلاین

اگر ورزشکار هستید و به ورزش کردن علاقمند هستید می توانید یک وبسایت آموزش حرکات ورزشی راه اندازی کرده و افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید. البته لازمه شروع این کسب و کار این است که اطلاعاتتان در این زمینه بالا بوده و بتوانید حرکات درست و صحیح را به کاربران آموزش دهید. شما همچنین می توانید با برگزاری مسابقات مختلف نظیر مسابقات لاغری، سوزاندن کالری و یا رکورد زدن در دویدن و یا حرکات ورزشی کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنید و با فراهم آوردن بستری مانند شبکه های اجتماعی آنها را در جهت بدست آوردن سلامت بهتر راهنمایی و ارشاد کنید.

 

۳۰ – شروع کار با فارکس

شروع کار با فارکس

فارکس یک کسب و کار آنلاین در رابطه با ارز و بورس می باشد که لازمه کار با آن آشنایی با پیش فرض هایی در رابطه با تحلیل هایی در مورد بازار و کار با نرم افزار فارکس می باشد.

شروع یک کسب و کار آنلاین ( قسمت اول )

شروع یک کسب و کار آنلاین ( قسمت دوم )

شروع یک کسب و کار آنلاین ( قسمت سوم )

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابهدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.