اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

معرفی استارتاپ دنیته – تولید محصولات diy

 سیامک  ۳۱ شهریور ۱۳۹۵  953  بازدید

دنیته - تولید محصولات diy

نام استارتاپ: دنیته

 

نام موسس استارتاپ: مسعود آقابیک

 

سال تاسیس: ۱۳۹۵

 

وب سایت: denitte.com

 

موضوع: تولید محصولات diy در صنعت دکوراسیون برای فروش اینترنتی با همکاری دیجی کالا

 

توضیح:

ورود مبلمان پیشرفته دنیته به بازار ایران با همکاری دیجی کالا
اولین گروه از محصولات مینیمال برند دنیته هم زمان با اولین شنبه مهرماه سال ۹۵ در قالب بخشی از میزهای این برند به صورت اینترنتی در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.
محصولات دنیته که با شعار ( دنیته ، مبلمان پیشرفته ) خود را معرفی کرده اند ، همگی به صورت DIY و بسته بندی شده در بازار ایران ارائه خواهند شد.
مسعود آقابیک مدیر عامل دنیته با اعلام این خبر گفت: سری اول محصولات ما با همکاری بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور ( دیجی کالا ) به صورت آزمایشی ارائه می شوند و در صورت استقبال خریداران از این محصولات، کل مجموعه مبلمان اداری و مبلمان خانگی این برند به صورت اینترنتی ارائه خواهند شد.
مبلمان اداری و خانگی دنیته همگی با هدف تنوع در کاربردها طراحی می شوند و در تمامی آنها مینیمال بودن و مدرن بودن به عنوان اصل پایه ای مورد توجه قرار گرفته است.
در سال ۱۳۸۹ مسعود آقابیک در سن ۲۴ سالگی شرکتی را تاسیس کرد . در ابتدا این شرکت کوچک اقدام به تولید مبلمان اداری برای سایر شرکت ها کرد و به انجام برخی از پروژه های کوچک مشغول بوده است . در سال ۱۳۹۵ و پس از ۶ سال تولید ، برند دنیته را ثبت و معرفی نمود. نوآوری ، کارایی بالا ، طراحی مینیمال و چابکی ، ارزش های کلیدی این برند و محصولات ارائه شده توسط آن خواهد بود.
محصولات برند دنیته با هدف سهولت خریداران همگی به صورت مونتاژ و بسته بندی شده ( DIY ) ارائه می شوند ؛ هرچند که این گروه از محصولات همگی از پایه و در مراحل طراحی تا تولید ، تست می شوند اما نصب توسط کارشناسان دنیته نیز جزو سرویس های این مجموعه است.
جذب نمایندگان فروش محصولات دنیته در ایران از زمستان ۹۵ آغاز می شود و قرار است طبق برنامه تعریف شده ۸ نماینده اصلی محصولات دنیته را در ایران به فروش برسانند.
مسعود آقابیک می گوید: دنیته در حقیقت یک startup است و به همین دلیل با فرهنگ و نوع عملکرد این فضا آشناست. محصولات اداری دنیته مناسب ترین گزینه ها برای استارت آپ ها هستند . یکی از دلایل اصلی که سریعتر بودن جزو ارزش های دنیته است سرعت استارت آپ ها و رو به رشد بودن آنهاست. خصلت سرعت در تهیه باعث می شود که استارت آپ ها در هر زمان بتوانند به سرعت محصولات مورد نیازشان را تامین کنند و قابل ارتقاء بودن نیز باعث می شود که در مسیر پیشرفت ، هزینه ها کنترل شود.

اگر شما هم صاحب استارتاپ هستید و مایل به معرفی محصول خود در اینتونت می باشید، می توانید با مراجعه به صفحه ثبت استارتاپ ، استارتاپ خود را به رایگان ثبت و به معرفی کسب و کار خود بپردازید.

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابه

مطلب مشابهی برای این پست پیدا نشددیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.