اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

معرفی استارتاپ شهرینو

 سیامک  ۰۱ شهریور ۱۳۹۵  2430  بازدید

استارتاپ شهرینو

نام استارتاپ: شهرینو

 

نام موسسین استارتاپ: مرتضی ملازاده – مهدی برزگری

 

سال تاسیس: ۱۳۹۵

 

وب سایت: shahrino.com

 

موضوع: تجارت الکترونیک

 

توضیح:

شهرینو یک بازار تجارت الکترونیک محلی هست که به خرید در محله ها، جست و جوی کسب و کار ها، ارتباط با افراد متخصص، دسترسی به نیازمندی ها و آگاهی از رویدادها کمک می کند و کسب و کارهای نوپا را تا تبدیل شدن به تجارتی بزرگ یاری می رساند.
ایده شهرینو حدود یک سال پیش شکل گرفت و در اواخر پاییز ۹۴ توسط تیم سه نفره دانشجویی فاز تحقیقاتی آن آغاز شد و پس از بررسی نیاز های بازار و تدوین بیزنس مدل و طرح توجیهی اواخر زمستان همان سال با سرمایه شخصی فاز اجرایی به خود گرفت و کدنویسی نسخه اولیه وب سایت شهرینو کلیک خورد.
۱۹ تیر ماه ۹۵ وب سایت شهرینو شروع به کار کرد و اکنون تیم در حال دریافت بازخورد از کاربران و برنامه ریزی برای کاربر پسند تر شدن و رفع نواقص این وب سایت در آپدیت بعدی می باشد.
شهرینو بر پایه مدل کسب و کار های «بی تو سی» شکل گرفته است و قصد دارد با در اختیار گذاشتن ابزارها و امکانات، بازار کسب و کار های نو پا را در اینترنت تقویت و گسترش دهد، و تا تبدیل شدن به تجارتی بزرگ آنها را یاری دهد.
مدیران: مرتضی ملازاده – مهدی برزگری – احسان شفقت

اگر شما هم صاحب استارتاپ هستید و مایل به معرفی محصول خود در اینتونت می باشید، می توانید با مراجعه به صفحه ثبت استارتاپ ، استارتاپ خود را به رایگان ثبت و به معرفی کسب و کار خود بپردازید.

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابه  1. Mehdi

    سلام و خسته نباشید
    من فکر می کنم نام موسس رو اشتباه ثبت کردید. تا اونجایی که من متوجه شدم و در جریان هستم. موسس شهرینو مهدی برزگری هست. اما در صفحه اصلی یاشا محمودیان ثبت شده!!

    • سیامک

      مرسی از توجهتون، اشتباه از جانب ما بود، تصحیح شددیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.