اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

معرفی بازی جدولانه انگلیسی ( شرح در متن انگلیسی )

 سیامک  ۱۸ آذر ۱۳۹۴  3074  بازدید

تصاویری از بازی جدولانه انگلیسی ( شرح در متن انگلیسی )

بدون شک یکی از موفق ترین اپلیکیشن های ایرانی در دسته حل جدول، اپلیکیشن جدولانه بود. جدولانه که با ایده ای جدید پای به عرصه وجود گذاشت خیلی زود توانست نظر مثبت کاربران را به سوی خود جلب کند و با دانلود بیشتر از ۵۰۰ هزار بار در کافه بازار یکی از اپلیکیشن های موفق ایرانی محسوب می شود.

سازنده این بازی که استقبال کاربران را دید خیلی زود نسخه های دیگری از این بازی ارائه داد: جدولانه۲ ( بیش از ۵۰ هزار دانلود از کافه بازار )، جدولانه کلاسیک ( بیش از ۱۰۰ هزار دانلود از کافه بازار ) و جدولانه ترکمنی نسخه هایی بودند که کم و بیش مسیر موفقیت را پیمودند.

در صورتی که تمایل دارید مطلب مربوط به بازی جدولانه ۲ را مشاهده کنید کلیک کنید.

به تازگی نسخه جدیدی از این بازی با عنوان جدولانه انگلیسی ارائه شده است که نسخه ای دیگر از سری جدول های جدولانه محسوب می شود. از لحاظ ظاهر و زیبایی همچون نسخه های سری قبل بوده و تغییر چندانی ندارد. روند حل کردن جداول همچون نسخه های پیشین می باشد، یعنی شما با جابجایی حروف می توانید کلمه مورد نظر خود را بسازید که در صورت صحیح بودن رنگ آن خانه تغییر کرده و سبز می شود.

در این نسخه سوالات، لغتی فارسی می باشند و جواب صحیح، ترجمه انگلیسی لغت مورد نظر می باشد. یعنی برای حل جداول نیاز به دانش انگلیسی دارید. هر چند سوالات ( حداقل در جدول های ابتدایی بازی ) زیاد سخت نیستند و شما می توانید با حداقل دانش انگلیسی خود به حل کردن جداول بپردازید.

اگر شما هم از طرفداران بازی جدولانه هستید پس فرصت را غنیمت بشمارید و هر چه زودتر نسبت به دانلود آن اقدام نمایید و خود را وارد چالش جدولانه انگلیسی نمایید.

لوگوی بازی جدولانه انگلیسی ( شرح در متن انگلیسی )
نام:    جدولانه انگلیسی
قیمت:   رایگان
سیستم عامل:   اندروید
حجم:   3 مگابایت

  دانلود

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابه

مطلب مشابهی برای این پست پیدا نشددیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.