اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

معرفی بازی جدولانه ۲ ( جدول شرح در متن )

 سیامک  ۰۱ شهریور ۱۳۹۴  2999  بازدید

بازی جدولانه ۲ ( جدول شرح در متن )

یکی از کارهای مفیدی که در اوقات فراقت می توان انجام داد حل کردن جدول است. جدول یکی از سرگرمی هایی می باشد که خیلی از مردم در دنیا به آن علاقه دارند. حل کردن جدول باعث افزایش اطلاعات عمومی می شود علاوه بر این پزشکان نیز برای جلوگیری از آلزایمر آن را توصیه می کنند.

جدولانه یک بازی ایرانی سبک جدول شرح در متن می باشد که تفاوتهای موجود در آن با سایر بازیهای مشابه سبب جذابیت بیش از پیش این بازی شده است. در این بازی نیازی نیست شما بعد از حدس کلمه صحیح جواب مورد نظر را تایپ کنید، حروف جدول به صورت تصادفی در خانه های جدول جایگذاری شده است که شما فقط با جابجایی آنها می توانید کلمه مورد نظر خود را بسازید که در صورت صحیح بودن جای حروف، رنگ آن خانه تغییر می کند.

در جدولانه ۲ که از لحاظ ظاهر و زیبایی همچون نسخه شماره ۱ این بازی می باشد مشکلاتی که در نسخه ۱ این بازی شاهد آن بودیم دیگر خبری نیست. مشکلاتی از جمله سرعت کم اجرای آن، مصرف زیاد حافظه و باتری، عدم اجرا شدن آن در گوشی های رده پایین و موارد دیگری که بعضا شاهد آن بودیم.

در جدولانه ۲ بیش از ۲۷۰ جدول وجود دارد که جداول بازی در مراحل اولیه بازی کوچک و به مراتب حل کردن آن آسانتر می باشد ولی به مرور در مراحل بالای این بازی شاهد جداول بزرگ و سخت تری خواهیم بود که ذخیره امتیاز در مراحل اولیه بازی کمک شایانی به شما در مراحل بالا خواهد کرد. البته جای نگرانی نیست چرا که در صورت اتمام امتیاز ( که در این صورت اجازه ادامه بازی به شما داده نمی شود ) می توانید با پرداخت پول به کسب امتیاز بپردازید.

لوگو جدولانه ۲ ( جدول شرح در متن )
نام:    جدولانه ۲ ( جدول شرح در متن )
قیمت:   رایگان
سیستم عامل:   اندروید
حجم:   ۳٫۸ مگابایت

  دانلود

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابه

مطلب مشابهی برای این پست پیدا نشددیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.