اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

معرفی بهترین های گردشگری با سایت کاروان

 سیامک  ۰۴ آذر ۱۳۹۴  1040  بازدید

معرفی بهترین های گردشگری و طبیعت گردی در سایت کاروان

کاروان وبسایتی است که با نگرشی تازه به معرفی بهترین مقصدهای طبیعت گردی و گردشگری می پردازد و مخاطبانش را به سفر کردن تشویق کرده و اطلاعات ضروری برای هر سفر را به آنان ارائه می کند. این وبسایت به شما کمک می کند تا بدانید برای سفری که می خواهید بروید، چطور باید کوله بارتان را ببندید، چگونه مجهز شوید و همچنین آدرس و مسیر دسترسی دقیق را برایتان شرح می دهد. علاوه بر این، کاروان دیگر جاذبه ها و دیدنی های نزدیک به مقصد سفرتان را به شما معرفی کرده و خلاصه به شما در برنامه ریزی برای سفرتان کمک می کند.

اما موضوع به همین جا ختم نمی شود؛ وبسایت کاروان علاوه بر معرفی جاذبه های برتر گردشگری و طبیعت گردی ، متناسب با فصل و وضعیت کلی آب و هوایی، پیشنهاداتی برای سفر نیز به کارابرانش ارائه می دهد. کاروان از بین برنامه های خوب سفر بهترین ها را انتخاب می کند، زیر و بمشان را برای شما توصیف کرده و رفتن به این سفر ها را به شما پیشنهاد می دهد.

یکی از کارهای جالبی که این وبسایت انجام می دهد معرفی جاذبه های بکر طبیعت گردی ایران است. مواردی که کمتر به آن ها پرداخته شده و برای بیشتر ما ناشناخته هستند. همچنین کاروان با به کاربردن عکس ها و تصاویر متنوع، توصیف بصری مناسبی از جاذبه های طبیعت گردی  معرفی شده ارائه می دهد.

بی شک اگر پیشاز سفر با مقصدمان آشنایی داشته باشیم می توانیم از سفرمان لذت بیشتری ببریم. این همان چیزی است که در وبسایت کاروان به بهترین شکل اتفاق می افتد. با مراجعه به این وبگاه، حال و هوای سفر، موقعیت جغرافیایی، مدت زمان مورد نیاز برای سفر ، مسیر دسترسی به مقصد گردشگری موردنظرتان، بهترین زمان برای سفر و بسیاری موارد دیگر به راحتی در دسترستان خواهد بود.

در انتها ما هم همان چیزی را به شما توصیه کنیم که کاروان به شما توصیه می کند، ” به سفر بیش از این ها بیاندیش ” .

لوگوی سایت طبیعت گردی کاروان
نام:    کاروان
آدرس سایت:   ecarevan.com
رتبه سایت:     alexa

با عضویت در کانال تلگرام اینتونت از آخرین نوشته های ما با خبر شوید.

به اشتراک بگذارید:


مطالب مشابه  1. خسرو

    واسه من که گردشگری جز علایق اصلیمه جالب و کاربردی بود

    • سیامک

      ممنون از نظرتون دوست عزیزدیدگاه خود را بنویسید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.