اینتونت - معرفی سایت و اپلیکیشن ایرانی

معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و استارتاپ های ایرانی

استارتاپ خود را در اینتونت ثبت و به دیگران معرفی کنید

 سیامک  ۱۸ آذر ۱۳۹۴  3073  بازدید

بدون شک یکی از موفق ترین اپلیکیشن های ایرانی در دسته حل جدول، اپلیکیشن جدولانه بود. به تازگی نسخه جدیدی از این بازی با عنوان جدولانه انگلیسی ارائه شده است که نسخه ای دیگر از سری جدول های جدولانه محسوب می شود. در ادامه با اینتونت همراه باشید.

 سیامک  ۱۰ آبان ۱۳۹۴  783  بازدید

فارم تیف ( farm thief ) یک بازی آنلاین و سرگرم کننده رقابتی است که توسط تیم هگزی پیکسل تولید شده است. در بازی فارم تیف هر بازیکن دارای یک مزرعه است که باید برای گسترش منابع آن تلاش کند. در ادامه با اینتونت همراه باشید.

 سیامک  ۲۱ شهریور ۱۳۹۴  523  بازدید

بازی Walking Pet در دسته بازی های رکوردی، محصول جدید شرکت بازی سازی ketchapp است. بازیی که در آن باید سعی کنید تا با کنترل حیوانات مختلف در راه رفتن با ۲ پا به آنها کمک کنید. در ادامه با اینتونت همراه باشید.

 سیامک  ۱۷ شهریور ۱۳۹۴  300  بازدید

اگر شما هم اهل بازی های ساده موبایل که بر پایه رکوردزنی است می باشید، بازی هایی که پایانی ندارند و فقط با افزایش رکورد خود باید به رقابت با دوستان خود بپردازید، هومرنگ می تواند ساعتها شما را سرگرم کند. در ادامه با اینتونت همراه باشید.

 سیامک  ۰۱ شهریور ۱۳۹۴  2998  بازدید

یکی از کارهای مفیدی که در اوقات فراقت می توان انجام داد حل کردن جدول است. جدولانه یک بازی ایرانی جدول شرح در متن می باشد که تفاوتهای موجود در آن با سایر بازیهای مشابه سبب جذابیت این بازی شده است.

 سیامک  ۲۴ مرداد ۱۳۹۴  259  بازدید

بازی ایرانی Touch The Circle یکی از چالش برانگیزترین بازی های رکوردی می باشد. این بازی سرگرم کننده با ترکیب خلاقانه رنگ ها و موسیقی، تصاویری زیبا و رویایی در حین بازی خلق می کند.